Akceptuję pliki cookies

Sztuka Tworzenia Elewacji...

 
 
 
 
 
Referencje
Zobacz Referencje AL-BUD »
 
Certyfikaty
Zobacz Certyfikaty AL-BUD »
 
Aktualności
 
 
 
 
 
 
Sonda
Jaką stolarkę preferujesz?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [22-10-2020]: 23
Wizyt ogółem: 241463
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 2

wielkość tekstu: A A A

Okna pasywne

Okna pasywne – energooszczędne

Wiemy czym jest tzw. tradycyjne okno, jednak z definicją okna pasywnego (energooszczędnego) możemy mieć już problem. Jednak zrozumienie tego terminu powinno być niezbędne podczas wyboru nowych okien do remontowanych mieszkań / domów, czy też na etapie budowy nowego budynku.

Strata ciepła w budynku wg różnych procentowych danych wynosi 15-25%, a to bardzo dużo, więc warto zainwestować w dobre okna pasywne. W odróżnieniu od standardowej głębokości ram okiennych (ok. 68mm), okna pasywne mają powyżej 88mm głębokości.

Rys. Przekroje przez okna pasywne

W swojej ofercie posiadamy certyfikowane okna pasywne o szerokości profilu 92mm. Możemy je wykonać w każdym ze sprzedawanych przez Nas gatunków drewna: sosna, merantii i dąb galicyjski.

Okno powinno charakteryzować się współczynnikiem przenikania ciepła dla całego okna określanego współczynnikiem Uw. Gwarancję osiągnięcia dobrego parametru Uw daje zastosowanie odpowiednich profili okiennych i pakietu trzyszybowego w konstrukcji drewnianej okna.

Nasze okna posiadają certyfikat okien pasywnych (energooszczędnych):

Okucia okienne:

Już od kilkunastu lat do produkcji okien używamy okuć firmy Winkhaus w wersji standard nawierzchniowej, a także dostępne są okucia ukryte.

Malowanie:

Okna malowane komponentami firmy Teknos w szerokiej gamie kolorów typu lazur, podkreślających strukturę drewna, a także dostępne są kolory kryjące wg palety RAL.

Przykładowe kolory z palety lazur:

 
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi<br>Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych<br>Twitter: www.twitter.comPodziel się na śledziku<br>Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na<br>Wykopalisko: www.wykop.plPodziel się ze znajomymi<br>Google Plus: www.plus.google.com
 
 

projekt:   [silnik Quick.Cms]