Akceptuję pliki cookies

Sztuka Tworzenia Elewacji...

 
 
 
 
 
Referencje
Zobacz Referencje AL-BUD »
 
Certyfikaty
Zobacz Certyfikaty AL-BUD »
 
Aktualności
 
 
 
 
 
 
Sonda
Jaką stolarkę preferujesz?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [19-10-2021]: 61
Wizyt ogółem: 285098
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

wielkość tekstu: A A A

Stolarka Drewniano-Aluminiowa

Innowacyjna konstrukcja okna wykonanego w systemie GEMINI opiera się na pomyśle połączenia dwóch niezależnych ram - drewnianej i aluminiowej. Okno aluminiowo - drewniane to rozwiązanie idealne dla osób ceniących klasyczne piękno drewna jak i nowoczesne rozwiązania stosowane we współczesnej architekturze. Osoba chcąca pogodzić tradycję z nowoczesnością uzna okno aluminiowo - drewniane za  idealny wybór dla siebie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy trzy warianty systemu okien aluminiowo-drewnianych:

  1. System GEMINI Classic
  2. System GEMINI Soft Line
  3. System GEMINI Linear

System GEMINI Classic to produkt przeznaczony dla klientów ceniących tradycyjne rozwiązania. Charakteryzuje się klasycznym, ostrym kształtem krawędzi profili aluminiowych.

System GEMINI Soft Line charakteryzuje się zaokrągloną linią profili aluminiowych - jest to bardzo stylowe a jednocześnie nowoczesne wzornictwo, przeznaczone dla klientów ceniących nowatorskie rozwiązania.

System GEMINI Linear charakteryzują zlicowane powierzchnie skrzydła i ramy. System ten przeznaczony jest głównie do okien montowanych w konstrukcjach fasadowych lub ogrodach zimowych.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ, EKONOMICZNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

W systemie okien aluminiowo-drewnianych GEMINI przestrzeń pomiędzy ramą drewnianą i aluminiową stanowi dodatkowy izolator. Dlatego też zastosowanie systemu GEMINI poprawia współczynniki przenikania ciepła i izolacyjności akustycznej w porównaniu ze standardowymi oknami drewnianymi. Sumaryczna grubość ramy okiennej to aż 90mm. Wpływa to znacząco na ograniczenie strat energii oraz chroni środowisko naturalne.

Zakup okien wykonanych w systemie GEMINI eliminuje konieczność regularnego, kosztownego i kłopotliwego odnawiania zewnętrznej powierzchni okien drewnianych. Zalety powyższe w powiązaniu z dłuższą  od stolarki PCV i drewna żywotnością powodują iż - abstrahując nawet od pewności technicznej, elegancji i bezawaryjności - inwestycję w okna wykonane w systemie GEMINI uznać należy za ekonomicznie szczególnie opłacalną.

PARAMETRY TECHNICZNE OKIEN ALUMINIOWO-DREWNIANYCH:

MATERIAŁ sosna, mahoń (red meranti)
KONSTRUKCJA - część wewnętrzna okna:
z drewna klejonego trójwarstwowo wyłącznie o promieniowym układzie słojów
- część zewnętrzna okna:
w systemie aluminiowym GEMINI o podwyższonej sztywności
WYKOŃCZENIE - część wewnętrzna okna:
potrójny system zabezpieczeń: impregnacja, malowanie podkładowe i nawierzchniowe; farby wodorozcieńczalne firmy GORI, kolory kryjące wg palety RAL oraz lazury (z widoczną strukturą drewna)
- część zewnętrzna okna:
konstrukcja aluminiowa w systemie GEMINI lakierowana na kolor dowolny z palety RAL
OKUCIA obwiedniowe firmy WINKHAUS standardowo wyposażone w mikrorozszczelnienie oraz zaczep antywłamaniowy w skrzydłach uchylno-rozwiernych, kolor klamek i osłon biały, brązowy, srebrny, stare złoto
USZCZELKI AC (termoplastyczny-elastomer) odporny na starzenie, działanie czasu i czynników atmosferycznych, wykazujący doskonałe właściwości fizyczne w szerokim zakresie temperatur (od -40°C do +70°C)
SZYBY zestaw 2-szybowy ze szkłem niskoemisyjnym o współczynniku przenikania ciepła U=1.0 W/m2K
WYPOSAŻENIE
DODATKOWE
szprosy międzyszybowe i naklejane, różne rodzaje szklenia (szyby akustyczne, antywłamaniowe, bezpieczne, absorpcyjne), okucia antywłamaniowe, dodatkowe funkcje okuć (stopniowany uchył, hamulec w klamce, blokada obrotu klamki), nawiewniki powietrza higrosterowane i mechaniczne

MINIGALERIA:

System GEMINI Classic

System GEMINI Classic

System GEMINI Soft Line

System GEMINI Soft Line

System GEMINI Linear

System GEMINI Linear
 

Strony:

1

 
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi<br>Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych<br>Twitter: www.twitter.comPodziel się na śledziku<br>Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na<br>Wykopalisko: www.wykop.plPodziel się ze znajomymi<br>Google Plus: www.plus.google.com
 
 

projekt:   [silnik Quick.Cms]